Skip to main content

Świąteczne poruszenie z BWA Ostrowiec


I Ty możesz zostać… pomocnikiem Św. Mikołaja!
5 grudnia, godz. 12.00 – 14.00

W oczekiwaniu na przybycie Świętego Mikołaja, wspólnie z uczestnikami zajęć zastanowimy się nad skutecznością i fenomenem Mikołaja w dostarczaniu prezentów wszystkim dzieciom. Co sprawia, że Mikołaj, mając tyle świątecznych obowiązków, pamięta i dociera do każdego dziecka? Kto i w czym mu pomaga? Jakie cechy musi posiadać dobry pomocnik Mikołaja? I w końcu – sprawdźmy jak spisalibyśmy się w tej roli!Poczuj magię świąt… kreatywnie i ekologicznie!
11 – 12 grudnia, godz. 12.00 – 14.00
Rodzinny warsztat świąteczny dla dzieci wraz z opiekunem.

Podczas zajęć dziecko we współpracy z opiekunem przygotuje model choinki świątecznej (wiszącej na ścianie na około 1 metr) przy użyciu patyków i sznurków. Kolejnym krokiem będzie przygotowanie ozdób choinkowych z naturalnych materiałów oraz tych nadających się do recyklingu. Wykorzystamy tekturę, drewno, szyszki, gałązki, owoce itp. Celem zajęć jest stworzenie przestrzeni, w której rodzic i dziecko zaangażują się we wspólny projekt, który pobudzi ich kreatywność i fantazję. Wykorzystywane materiały mają zachęcić uczestników do recyklingu przedmiotów i poszukiwania plastycznego potencjału w elementach życia codziennego.

Warsztaty poprowadziła artystka i animatorka kultury Jowita Paszko.Zapisy w Biurze Wystaw Artystycznych, ul. Siennieńska 54 lub tel. 41 263 20 48
Ilość miejsc ograniczona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content