Skip to main content

Warsztaty rodzinne TUTKI – wyplatanie z gazetowych rurek

Zapraszamy dzieci od 6 roku życia, koniecznie z rodzicem lub opiekunem, na pierwsze tego typu niedzielne rodzinne warsztaty w BWA Ostrowiec.

Warsztaty zostały odwołane!
O nowym terminie powiadomimy wkrótce…

22 marca (niedziela) w godzinach  od 10.00 do ok. 13.00

Planujemy zespołową zabawę w upcycling makulatury, gdzie wspólnymi siłami, wykonamy minimalnie jeden kolorowy, samodzielnie wypleciony produkt: koszyczek, pojemnik na długopisy lub bransoletkę. W zależności od zainteresowania uczestników, planujemy wykonać ich większą ilość. Nasze wspólne zaangażowanie sprawi, że przedmioty te będą ładnie się prezentować.
Na wszystkim czuwać będzie prowadząca warsztaty Katarzyna Herman-Janiec, designerka, założycielka akcji “TUTKI- rurki z gazet do wyplatania”.
Przebieg warsztatów będzie swobodny. Powstanie sekcja „skręcaczy tutek”, aby pokazać prostotę pomysłu i nauczyć uczestników skręcania. Dla leniuchów mamy również gotowe, skręcone tutki. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały oraz wspólną zabawę, plotki przy wyplataniu i przede wszystkim kolorowe efekty, które będą napełniać dumą uczestników w przyszłości, kiedy będą używać własnoręcznie wyplecionych produktów w swoich domach.

Koszt uczestnictwa to 30 zł (wspólny bilet dla dziecka i rodzica/opiekuna)
Obowiązkowa rezerwację pod nr tel. 41 263 20 48
Ilość miejsc ograniczona.

Katarzyna Herman-Janiec z Protein Design lubi pleść: ludową inspirację kieckami, babami, wzorami etno przeplata z priorytetem funkcjonalności i zrównoważonego projektowania. Projektantka podkreśla, że w projektowaniu interesuje ją “prostota oraz funkcjonalność”. Pracując z ekologicznymi materiałami kreuje kolorowe meble oraz dodatki, które w swobodny sposób odwołują się do rzemiosła i tradycji ludowej.
Więcej o artystce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content