Skip to main content

AkwareleLOVE. A live demo Szczepan Urbanowicz Watercolours

BWA Ostrowiec zaprasza wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie. Szczepan Urbanowicz to mieszkający w Australii uznany architekt. Podczas wizyty w Ostrowcu Świętokrzyskim Urbanowicz zaprosi nas do swojego artystycznego świata, żeby podzielić się pasją i miłością do akwareli. Spotkanie będzie jedyną okazją do poznania warsztatu artysty, pełnego wrażliwości i delikatności, podczas akwarelowego pokazu ilustrowania na żywo.
Wtorek, 28.05.2024 18.00
Wstęp bezpłatny
,,Jestem architektem. Postrzegam otaczający mnie świat na swój własny, niepowtarzalny sposób. Moje akwarele pozwalają mi uchwycić i tworzyć wizualne reprezentacje przestrzeni i miejsc, które przywołują coś więcej niż rzeczywistość fizyczną. Wizualny gobelin, z którym mam do czynienia za każdym razem, gdy wyglądam przez okno, idę na spacer, a nawet podróżuję do odległych krain, jest przytłaczający.
W każdym ciepłym promieniu słońca, w każdym chłodnym, głębokim cieniu i połyskującym odbiciu nad wodą widzę akwarelę. Jestem podekscytowany zmianą światła przez cały dzień, ponieważ te chwile dają mi klucz do uchwycenia zawsze iluzorycznych cech nastroju i atmosfery.”
Szczepan Urbanowicz
https://pl.szczepanurbanowiczartist.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content