Skip to main content

„Bądź zdrowej myśli” – warsztaty

„Bądź zdrowej myśli, czyli jak radzić sobie z negatywnymi myślami”

„Bądź zdrowej myśli” to tytuł warsztatu, który odbędzie się w ostrowieckim Biurze Wystaw Artystycznych już w najbliższą sobotę, 19 marca o godz. 13.00. Spotkanie potrwa około trzy i pół godziny i poprowadzi je doświadczona trenerka Agnieszka Basa.

Celem szkolenia jest przekazanie ostrowczanom wiedzy na temat  podstawowych technik radzenia sobie ze stresem i działania w sytuacjach kryzysowych. Uczestnicy poznają metodę RTZ (Racjonalna Terapia Zachowania) oraz kilka innych technik postępowania z negatywnymi myślami i emocjami.

Biuro Wystaw Artystycznych to doskonałe miejsce do różnych działań oraz integracji mieszkańców. Na co dzień uczymy rozumienia sztuki współczesnej oraz wrażliwości. Jednak dynamika ostatnich wydarzeń wymaga naszego zaangażowania również w innych obszarach. Stąd pomysł na organizację warsztatu pokazującego sposoby i metody radzenia sobie ze stresem – mówi dyrektor BWA Justyna Łada. – Sytuacja jest trudna i każdy dzień przynosi obecnie niepewność, z którą nie wszyscy potrafią sobie poradzić. Dlatego zapraszamy do BWA na spotkanie z Agnieszką Basą.

Udział w warsztacie jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona (20 osób). Czas trwania: 3,5 h.

Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu: 41 263 20 48

Temat: Jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych?

Prezentacja metody samopomocy – Racjonalna Terapia Zachowania (RTZ).

Plan warsztatu:

  1. Czym jest RTZ?
  2. Jak powstają negatywne myśli?
  3. 5 zasad zdrowego myślenia.
  4. Techniki samopomocy stosowane w RTZ.
  5. Bonus- inne sposoby na radzenie z negatywnymi myślami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content