Skip to main content

LET’S TALK ABOUT ART…

7 edycja warsztatów językowych LET’S TALK ABOUT ART!
Kolejne spotkanie dla osób, które w przyjaznych wnętrzach BWA Ostrowiec chcą rozwijać swoje umiejętności językowe, a zarazem odkrywać i poznawać współczesną sztukę oraz sposób komunikacji proponowany przez artystów. Tym razem będziemy rozmawiać o znaczeniu sztuki i artystów we współczesnym świecie, kolorów, ich energii i wzajemnego oddziaływania, a także roli artysty i wagi prawa autorskiego.
Spotkanie poprowadzą wspólnie dyrektorka BWA Justyna Łada oraz Marta Dobrowolska – Wesołowska – na co dzień dyrektorka PSP NR 5, ale także założycielka i koordynatorka.
Inspirując się aktualnymi wystawami „Przestrzeń Barw” Anny Wolskiekj oraz „Copyright Justyna Grodecka” będziemy szukali odpowiedzi na wiele aktualnych pytań. Jeśli chodzi o sztukę naszą uwagę skierujemy po raz kolejny na zagadnienie abstrakcji, zastanowimy się, czy sztuka jest wolna od inspiracji, cytatów i zapożyczeń, ale także jaka jest rola graffiti i streetartu. Natomiast wchodząc w sferę społeczną porozmawiamy o poszanowaniu praw autorskich.
Warsztaty są bezpłatne i nie ma ograniczeń wiekowych.
Zapraszamy serdecznie 24 listopada 2022  roku na godzinę 18.00 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content