Skip to main content

PIĄTEK Z PANEM OD PLASTYKI

Autorski program zajęć, które poprowadzi Pan od Plastyki – Radek Kowalik – arteterapeuta, kulturoznawca, animator kultury.
Cykl spotkań „Artystyczny alfabet”, to warsztaty skupione wokół artystów, ale również terminologii związanej ze światem sztuki. Każde spotkanie, to inna artystyczna osobowość, inna technika artystycznego wyrazu, to doskonała propozycja dla wymagających dzieci, które nie lubią słowa nuda, a cenią sobie różnorodne formy kreatywnego wyrazu. Oprócz wiedzy dotyczącej świata sztuki podczas warsztatu skupiam się na pozytywnym wzmocnieniu uczestników spotkania, na podnoszeniu samooceny, ćwiczymy publiczne formułowanie krytycznego komentarza na temat omawianych dzieł sztuki. W „Artystycznym alfabecie” najmniej ważny jest efekt końcowy pracy dziecka, a najważniejszy jest proces twórczy, twórcza ekspresja, oderwanie się od wszechobecnych bodźców, redukcja stresu i zabawa w bezpiecznej i kreatywnej atmosferze.

Artystyczny alfabet:

A jak Magdalena Abakanowicz
B jak Banksy
C jak Czajkowski
D jak Salvador Dali

Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 7+.

Terminy zajęć:

12 sierpnia 2022 r., godz. 10.00 – 11.30 oraz 12.30 – 14.00
26 sierpnia 2022 r., godz. 10.00 – 11.30 oraz 12.30 – 14.00

Miejsce: sale BWA Ostrowiec, ul. Siennieńska 54

Udział w zajęciach jest płatny: 10 zł od osoby. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy pod nr tel.: 41 263 20 48

Udział w wydarzeniach jest równoznaczny ze zgodą na wykorzystanie wizerunku oraz zgodą na wykorzystanie zdjęć prac wykonanych podczas warsztatów, na stronie internetowej Biura Wystaw Artystycznych w Ostrowcu Św., profilach internetowych zarządzanych przez BWA oraz w mediach, w celu informacji i promocji BWA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content